Keresés:

Munkalehetőség

Munkalehetőségek

Cégünknél jelenleg az alábbi pozíciókba keresünk munkatársat:

- Szoftverfejlesztő mérnök

- Elektronikai technikus

SZOFTVERFEJLESZTŐ MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Veszprém

Célorientált, önállóan és csapatban is dolgozni képes munkatársat keresünk. Az ideális jelölt megbízhatóan dolgozik, az összefüggéseket hamar és pontosan felismeri, jellemző rá a vevőközpontúság és a jó kommunikációs készség. Mivel külföldön is jelen vagyunk, angol vagy német nyelv középfokú ismerete nélkülözhetetlen.

Elvárások:

- szoftverfejlesztői tapasztalat, befejezett technikusi vagy főiskolai
  tanulmányok

- Visual Basic, VB .NET, Delphi, C/C++ nyelvek, valamint LabView magas
  szintű ismerete

- alapos elektronikai ismeretek

- angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű használata

- vezetői engedély (B kat.)

Előny:

- Robotos alkalmazásokban szerzett tapasztalat,

- PLC / mikrokontroller programozási tapasztalat

- gépészeti ismeretek

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a következő e-mail címre:

info@itronic.hu

ELEKTRONIKAI TECHNIKUS

Főbb feladatok:

- saját gyártású berendezések felépítése, kábelezése, üzembe
  helyezése, javítása, karbantartása, tesztelése és kalibrálása

- kábel konfekcionálás
- nyomtatott áramköri kártyák gyártása, beültetése és tesztelése
- érintésvédelmi vizsgálatok végrehajtása
- áruk előkészítése a szállításhoz
- bejövő áru ellenőrzés

Elvárások:

- elektronikai technikusi képesítés

- kapcsolási rajzok teljes körű megértése

- angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete

Előny:

- PLC programozási tapasztalat

- pneumatikában való jártasság